BURSA BOSCH KOMBİ SERVİSLERİMİZ

BURSA BOSCH KOMBİ SERVİSLERİMİZ

Bosch Kombi Servisi Bursa olarak tüm Bosch kombilere kombi bakımı, kombi montajı, radyatör petek temizliği, kombi arıza onarımı hizmetlerini vermekteyiz. Bosch Kombi Servisi hizmet bölgelerimiz Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Görükle, ATAEVLER BOSCH KOMBİ SERVİSİALTIPARMAK BOSCH KOMBİ SERVİSİ, BADEMLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ, BEŞEVLER BOSCH KOMBİ SERVİSİ, BEŞYOL BOSCH KOMBİ SERVİSİ, ÇEKİRGE BOSCH KOMBİ SERVİSİ, DEMİRTAŞ BOSCH KOMBİ SERVİSİ, ERİKLİ BOSCH, SERVİSİ, ERTUĞRULKENT BOSCH KOMBİ SERVİSİ, FSM BULVARI BOSCH KOMBİ SERVİSİ, GÜRSU BOSCH KOMBİ SERVİSİ, GÖRÜKLÜ BOSCH KOMBİ SERVİSİ, HAMİTLER BOSCH KOMBİ SERVİSİ, HÜRRİYET BOSCH KOMBİ SERVİSİ, İHSANİYE BOSCH KOMBİ SERVİSİ, KESTEL BOSCH KOMBİ SERVİSİ, MESKEN BOSCH KOMBİ SERVİSİ, MUDANYA BOSCH KOMBİ SERVİSİ, ORGANİZE SANAYİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ, OSMANGAZİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ, ÖZLÜCE BOSCH KOMBİ SERVİSİ, SETBAŞI BOSCH KOMBİ SERVİSİ, ULUYOL BOSCH KOMBİ SERVİSİ, YEŞİLYAYLA BOSCH KOMBİ SERVİSİ, YILDIRIM BOSCH KOMBİ SERVİSİ, BURSA BOSCH KOMBİ SERVİSİ ‘dır.
Bosch kombinizle ilgili periyodik bakım, parça değişimi, montaj ve arıza konusunda 0532 172 67 05   -  0224 451 40 41 numaralı telefonlarımızdan bizi arayarak yardım ve randevu alabilirsiniz.

 

bursa bosch kombi servisi

Bursa Bosch Kombi Servisi Arıza Onarım Hizmeti

Bosch kombi servisi olarak yaptığımız onarım çalışmalarında öncelikle sorunun nedenini tespit ediyoruz. Sorunun doğru tespiti zaman kazandıran bir işlemdir. Konusunda uzman olan personelimiz mümkünse sorunlu parçanın tamiratını yapar, eğer parça onarılamayacak durumda ise yenisi ile değiştirir.

Değişimi yapılan parçalar 1 yıl süreyle garanti altındadır. Yani kombinizde 1 sene içinde değişimi yapılan parçanın sebep olduğu bir aksaklık olursa işçilik veya parça ücreti alınmadan sorun giderilir.

Kombilerde elektrik kontrolü nasıl yapılır?

Bosch kombinizin üzerindeki panelde hiç ışık yanmıyorsa ve göstergeler çalışmıyorsa kombiye elektrik gelmiyor demektir. Kombinizin anakartında bir arıza olması durumunda bu sorunla karşılaşırsınız. Böyle bir sorun yaşıyorsanız bize 0532 172 67 05   -  0224 451 40 41 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilir, bir servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Kombilerde gaz kontrolü nasıl yapılır?

Kombiye gaz gelip gelmediğini kontrol etmek için evinizde doğalgaz ile çalışan başka bir cihazı, mesela mutfaktaki ocağı kontrol edebilirsiniz. Dairenize gelen gaz vanasını da kontrol etmeyi unutmayın. Eğer vana açık ve ocak yanıyor ancak kombiniz çalışmıyor ise teknik bir sorun olduğu anlaşılır. Bu durumda 0532 172 67 05   -  0224 451 40 41 numaralı telefonlarımızdan Bosch Kombi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman personelimiz en kısa zamanda sorununuza çözüm üretecektir.

BURSA BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Bursa Bosch Servisi 7 gün 24 saat arayabileceğiniz Beyaz Eşya Servisimiz 1 Yıl Yedek Parça garantisi vermektedir. Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız için bizi arayabilirsiniz. Yedek parçalar firma fabrikasından temin edilmektedir..

151525
Bu GünBu Gün47
DünDün59
Bu HaftaBu Hafta489
Geçen HaftaGeçen Hafta1541
Bu AyBu Ay151525

BOSCH SERVİSİ İLETİŞİM